• +90 (232) 853 88 11
  • info@spm.com.tr
Menu
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

SPM firması olarak anti decubitus şilteler, posizyonlama yastıkları, tekerlekli sandalye minderi, sedye minderleri, kişiye özel ev yatakları, boyun yastıkları izolasyon piramitleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. 2004 yılından beri izmir'den tüm dünyaya medikal ve ev koleksiyonumuzla hizmet vermekteyiz. Firmamız teknoloji yoğun üretim bandıyla her yıl kendini yenilemekte ve inovative çözümlerle müşteriye destek vermektedir.

CNC kesimiyle üretilen , yatak yaralarını önleyici, tedavi sürecine katkı sağlayıcı özellikteki hasta yataklarını ve anti decubitus tüm ürünlerini ISO 9001, CE, ve ISO 13485 standartlarında sunmaktadır. SPM firması sürekli gelişen ve değişen tasarımları ile her geçen gün yeni ürünlerle çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Kaliteli ürünlerini, hızlı üretimi ve yetkili personelin müşterilerine verdiği yoğun destek ile dürüstlüğünü, iletişim güvencesini ve ürün kalitesini her koşulda kanıtlamış firmadır.

Vizyonumuz/Misyonumuz

Amacımız, müşteri isteklerini beklentilerin de ötesinde eksiksiz, zamanında, en uygun koşullarda ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirmektir.

Müşterilerimizin sürekli değişen ve artan gereksinimlerine en hızlı şekilde ve en gelişmiş yöntemlerle cevap verebilmek için; teknolojik yenilikleri yakından takip ederek işletme ve üretim teknolojilerimizi sürekli geliştirmek, tüm işlerimizi ilk seferde ve hatasız yaparak malzeme, iş gücü ve zaman firesini en alt düzeye indirmek kalite politikamızın temelini oluşturur.

Şirketimiz; kalite çizgisinin pozitif ivmeli süreklilik kazanması ve bu süreç içerisinde hatanın oluşmadan yakalanması için; tüm çalışanların destek ve katılımlarının sağlanması gerekliliğinin bilincindedir.

Bu nedenle çalışanlarımızın firmamızda çalışmaktan gurur duyacakları ortamı sağlamak; şirket prensibimizdir. Her yönden daha iyi bir firma olmak amacıyla şirketimiz kalite yönetim sistem standartlarına uygun olarak işletilmektedir.