• +90 (232) 853 88 11
  • info@spm.com.tr
Menu
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

SPM Sünger Plastik, tıbbi cihaz sektöründe ki öncü konumuyla, ev ve hastane kullanımına yönelik özel tasarlanmış anti-dekübitus sünger yataklarından tekerlekli sandalye minderlerine, boyun ve pozisyonlama yastıklarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Firmamız, sağlık sektöründeki ihtiyaçları karşılamak üzere özel ürünlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Amacımız, müşteri isteklerini ve tıbbi gereksinimleri beklentilerin de ötesinde eksiksiz, zamanında, en uygun koşullarda ve en üst kalite düzeyinde karşılamaktır. Müşterilerimizin sürekli değişen ve artan ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunabilmek için teknolojik yenilikleri yakından takip ederek işletme ve üretim teknolojilerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve güvenilir bir iş ortağı olmak ana prensibimizdir. 

Ürünlerimizin uygunluk, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından yüksek kalite standartlarını karşılaması, işimizin temelini oluşturan değerlerdir. SPM Sünger Plastik olarak, kalite anlayışımızı tüm çalışanlarımızın katkılarıyla şekillendirirken, sadece ürün kalitesiyle sınırlı kalmayıp tüm iş ilişkilerimizi kapsayan bir yaklaşımla ilerlemeye devam ediyoruz. 

Kalite yönetimimizin temelinde, hataların öngörülmesi, önlenmesi ve sürekli iyileştirme çalışmalarının gerçekleştirilmesi için tüm çalışanların katılımı ve destekleri büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple, çalışanlarımıza sunduğumuz güvenli çalışma koşulları ile işlerini gururla yapmaları, şirketimizin öncelikli prensibidir.

Kalite yönetimimizin temelini oluşturan unsurlardan biri, hataların önceden tespit edilmesi, önlenmesi ve sürekli iyileştirme çabalarının tüm çalışanlarımızın katılımı ve desteğiyle gerçekleştirilmesidir. Bu bağlamda, işlerini güvenli bir ortamda yerine getirebilmeleri için çalışanlarımıza sunduğumuz koşullar, şirketimizin en öncelikli prensiplerinden biridir.

Çalışanlarımızın katılımını teşvik ederek ve destekleyerek, kalite standartlarımızı sürekli olarak yükseltmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, çalışanlarımızın eğitimlerine ve gelişimlerine önem veriyor ve iş ortamında motivasyonlarını artıracak unsurları sağlamak için çaba sarf ediyoruz. 

Doğaya karşı saygı duyuyor, doğal kaynakların etkin kullanılmasını çevre politikamızın temeli kabul ediyoruz. Çevre kirliliğine sebep olmak yerine, oluşmasını engellemeyi, kaynakların verimli kullanılmasını sağlamayı, geri dönüşüm ile ilgili atıkların tekrar çevreye kazandırılması için gerekli çalışmaları yapmayı, çalışanlarımızı atıklar ve geri dönüşümlü atıklar ile ilgili bilgilendirmek ve sorumlu davranışlar geliştirmesi için eğitmeyi, çevre bilincinin geliştirilmesi için tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla sürekli iletişimde bulunmayı, çevre performansımızı sürekli iyileştirmek için bu kurallara tüm çalışanlarımızla birlikte uymayı prensip ediniyoruz. 

Şirketimiz, tıbbi cihazlar alanında faaliyet gösterdiği için kalite yönetim sistem standartlarına tam uyum sağlamaktadır. Bu standartlar, ürünlerimizin güvenilirliğini ve etkinliğini sağlamak adına önemli birer referans noktasıdır. 


A. Oğuz Özoğuz
CEO
Mehmet Sait Özoğuz
Yönetim Kurulu Başkanı